Příměstské tábory 2020 PŘIHLÁŠKA

Milé Bubliny, 

BUBLINA již několik let pořádá velmi oblíbené Příměstské tábory pro děti od 4 do 15 let. Hlavním garantem jednotlivých turnusů je vždy instruktorka plavání z BUBLINY. Léto 2020 pod vedením Lenky Říhové, Renaty Bassy.

Vašim dětem připravujeme pestrý program se zaměřením na plavání, sportovní aktivity a výtvarné činnosti, které budou proloženy zábavným programem :)))

Naší snahou je nabídnout dětem a rodičům táborový program, který bude nejen zábavný s cílem děti zaujmout, ale především bude pro ně rozvíjející a to především po stránce pohybových dovedností. Chceme, aby si děti léto s BUBLINOU opravdu užily a měly spoustu nových zážitků.

Zázemím příměstských táborů v červenci i v srpnu bude Základní škola Louny, Přemyslovců 2209 / 4. základní škola  http://www.zspremyslovcu.cz

Těšíme se na Vás – věříme, že i díky nám budou prázdniny Vašich dětí krásné, veselé - prostě takové, jaké mají být.

 

Cena: 2.000,- Kč

V ceně je zahrnut oběd, vstup na koupaliště a veškeré atrakce, odměny za soutěže materiál na výtvarné činnosti.

Sraz dětí s vedoucími každý den v 8:00 hod / Základní škola Louny, Přemyslovců 2209 / 4. ZŠ

Čas převzetí dětí zpět v 17:00 hod. tamtéž.

 

Na suchu i ve vodě:) přes den s Bublinou večer doma s rodinou

          

Co s sebou:

  • Vhodné oblečení a obutí podle aktuálního počasí
  • Nepromokavou bundu nebo pláštěnku
  • Sportovní boty a oblečení
  • Batůžek
  • Plastová lahev na pití
  • Svačina dopolední, odpolední
  • Ručník, župan
  • Plavky, opalovací krém, plavecké brýle
  • Kopii kartičky zdravotní pojišťovny

Pokud vaše dítě užívá nějaké léky, nebo má jiné drobné zdravotní omezení, prosím sdělte to při předávání dítěte první den a dohodněte podrobnosti přímo s vedoucím. Na bezpečnost myslíme i při výletech a přesunech. Pro děti budeme mít připravené jednotné čepice.

Stravování 
Každý den je pro děti připraven teplý oběd. Jídelníček je zdravý a pestrý. Dostatek pití během celého dne je samozřejmostí. Speciální diety nebo jiné požadavky s námi prosím předem zkonzultujte.Dítě je závazně přihlášeno až po připsání částky 2000,-Kč na bankovní účet popř. platba v hotovosti.

Číslo bankovního účtu: 9336137001/5500 do poznámky uveďte jméno dítěte a turnus. Platba v hotovosti po telefonické dohodě:

604 637 567/ Louny,  kontaktní osoba Renata Bassy

606 188 989/ bufet Bublina, plavecký bazén Postoloprty

Pokud dítě odhlásíte dítě 7 dnů před nástupem na příměstský tábor, vracíme celou zaplacenou částku. Pokud odhlásíte dítě 3 dny před nástupem na příměstský tábor, vracíme 50% z uhrazené částky. V případě, že odhlásíte dítě později než 24 hodin před nástupem na příměstský tábor, storno poplatek je 100% z celé částky.

Na požádání vystavíme daňový doklad/potvrzení o účasti na příměstském táboře zejména pro uplatnění u pojišťoven, příspěvků u zaměstnavatele nebo sociálních příspěvků. Toto potvrzení vydáváme na základě včasné úhrady příměstského tábora.

 

info:  primestsketabory@plavanibublina.cz

plavanibublina@seznam.cz


Formulář

Příjmení a jméno dítěte *
Datum narození *
Město, PSČ *
Ulice, č.p. *
Zvolte turnus *
Způsob platby *
Kontakt na zákonného zástupce_příjmení a jméno *
Mobil, pevná linka *
E-mail *
Opište číslo